česká
chovatelská stanice
bernský salašnický pes

Ela slaví 5. měsíc

19.4.2012 jsme měli doma malou oslavu :-) Eleganza Moravian Hurricane oslavila svůj pátý měsíc svého života :-) z malé kuličky je už velká kulička. Tak se podívejte jak nám naše slečna pěkně roste :-)

 

24.04.2012
Separator

Brenda bude bydlet u prezidenta :-)

A jako poslední z našeho vrhu odjela dneska Brenda, která bude mít svůj nový domov v Lánech u Prahy, kde bude mít jako svého souseda pana prezidenta :-) Přejeme jí hodně zdraví a úspěchů, nevidíme se holka naposled. Už se na tebe těšíme někde na výstavě :-)

22.04.2012
Separator

Blackberry bude bydlet ve vedlejší vesnici v Nedašově

Jako předposlední odjel do svého nového domova Balckberry, který měl ze všech štěňat nejkratší cestu domů. Bude bydlet hned ve vedlejší vesnici na krásné samotě uprostřed valašských kopců, s nádhernými výhledy. Jsme rádi, že ho budeme mít na očích, budeme ho pravidelně navštěvovat a sledovat jak roste. Tak hodně štěstí v novém domově :-)

22.04.2012
Separator

Big Boss Jede na Slovensko

Jako další nás opustil největší macek z celého vrhu Big Boss, kterému jsme od malička říkali Šéfík :-) Páníčci si pro něj přijeli až z druhého konce Slovenska.Bude bydlet v malé vesničce u Prešova spolu se svou o 14 dní mladší bernskou kamarádkou, která za ním přijede asi za dva týdny.Přejeme jim oběma, aby spolu vycházeli a dělali píníčkům jen a jen radost :-)

20.04.2012
Separator

Baileys poprvé doma

Včera nám přišly fotky naší malé princezny, která se pomalu zabydluje ve svém novém domově. Cestu zvládla na jedničku a doma si se všema taky dobře rozumí, z čehož máme radost.Jen tak dále :-)

 

18.04.2012
Separator

Baileys jede do svého nového domova

Jako třetí nás včera opustila naše milovaná Baileys, která bude bydlet v čechách u Příbrami společně s dalšími pěti psími kamarády. Tak že se rozhodně nebude nudit. Přejeme jí hodně zdraví a štěstí a ať si ve smečce moc nevyskakuje nebo dostane za uši :-)

 

18.04.2012
Separator

Bertík jede do Olomouce

Dneska odjíždí do Olomouce náš mazlík Bertík.Od malička je to největší číslo z vrhu. Nic si nedá   líbit, všechno ho zajímá, se všema se chce hrát. Prostě náš malý čert, jak vhledem, tak povahou.

Přejeme mu hodně zdraví a ať páníčky nezlobí a pěkně poslouchá :-)

16.04.2012
Separator

Blanco odjíždí

Včera nás jako první opustil náš ,, Blonďák '' Blanco . Nebude bydlet daleko, tak že ho určitě nevidíme naposled. Rádi ho budeme navštěvovat a doufám, že Blanco navštíví i nás :-)

Přejem mu hodně zdraví, štěstí a ať dělá svým páníčkům jen radost.

16.04.2012
Separator

VRH B - 7.týden

Dneska nás vrh oslavil 7. týden života. Na dvorku je už pořádně veselo. Štěňata si hrají, dovádí no prostě je jich plný dům :-) Nové fotky si můžete prohlédnout v sekci štěňata


11.04.2012
Separator

VRH B - 6.týden

 

Stále hledáme vhodné majitele pro naše dva volné pejsky.pokud se vám líbí neváhejte nás kontaktovat. Více info v sekci štěňataBig Boss - volný

Je to nejmohutnější pes z celého vrhu, má krásnou hlavu a pěkný pohyb.

Blackberry - volný

Je to velice vnímavý a chytrý pejsek s dobrou kostrou a pohybem.

03.04.2012
Separator

« previous | 14 5 6 7 8 9 10 11 | next »

Kontakt:
Martin Ptáček
Návojná č.54,76332
tel.: +420 731 967 360
Bern´s Hell
Návštěvy:
TOPlist
© 2010 www.berns-hell.cz | webdesign pro chovatele by moonbarks